AudaNet

Kompleksa, internetā bāzēta platforma jebkurai no zaudējumu regulēšanas procesā iesaistītajām pusēm.

AudaMobile

Bojājumu ievads, fotogrāfijas, komentāri, aprēķins un apskates protokols ar iespēju to parakstīt planšetdatorā.

AudaMaintenance

Transportlīdzekļu apkopju izmaksu aprēķins izmantojot ražotāju informāciju.

Serveru apkopes darbi

Serveru apkopes darbi Godātie klienti, Ar šo informējam, ka ...

AZT informācijas atjaunojums 04-03-2017

Godātie Audatex lietotāji, ar šo vēlamies informēt jūs, ka...

Datu privātuma diena

Datu privātuma diena 28. janvārī ES valstīs, ASV un...

Audatex pasaulē

Audatex zaudējumu novērtēšanu sāka 1961.gadā Vācijā, ar mērķi paātrināt zaudējumu noregulēšanas procesu un samazināt apdrošinātāju izmaksas. Šodien Audatex ir pasaules tirgus līderis, kurš darbojas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē.

Audatex sniedz pakalpojumus apdrošināšanas, neatkarīgo ekspertīžu un transportlīdzekļu remonta nozarēs, lai transportlīdzekļiem radušies zaudējumi tiktu apstrādāti pēc iespējas efektīvāk. Mēs esam pazīstami ar savu kompetenci transportlīdzekļu zaudējumu novērtēšanas kā arī remontu jomās, ar taisnīgu un objektīvu pieeju visām zaudējumu noregulēšanas procesā iesaistītajām pusēm - gan īpašniekam (valdītājam), gan remontuzņēmumam, gan apdrošinātājam. Audatex remonta izmaksu aprēķini kalpo kā pamatojums ekspertu novērtējumiem vairāk nekā 11 miljonos atlīdzību lietu visā pasaulē.

2006.gada 13.aprīlī Audatex kļuva par Solera Inc. korporācijas daļu. Solera Inc. ir tehnoloģisko pakalpojumu un konsultāciju uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus, apdrošināšanas sabiedrībām un citiem zaudējumu noregulēšanas procesā iesaistītajiem uzņēmumiem . Solera centīsies vēl vairāk stiprināt Audatex pozīcijas visā pasaulē , un ir gatavi investēt tehnoloģiju un jaunu pakalpojumu izstrādē un ieviešanā.

Svarīgās uzņēmuma ziņas

...Jums ir jāpieslēdzas, lai redzētu ziņas

Iepazīstiet mūsu produktus

vairāk

Sazinieties
ar mums

šeit