Apmaksas plāni

Apmaksas plāni

APRAKSTS/PLĀNS Start Mini Midi Maxi
Maksa par programmas atbalstu 17 EUR/mēn.1) 120 EUR/mēn. 320 EUR/mēn. 480 EUR/mēn.
Lietu 2) skaits 3), kuras ir iekļautas maksā par programmas atbalstu 1 10 30 50
Maksa par katru nākošo lietu 17 EUR 11 EUR 10 EUR 9 EUR
Ikgadējo apmācību un atbalsta maksa4) 150 EUR 150 EUR 150 EUR 150 EUR
Pieteikties Pieteikties Pieteikties Pieteikties
Showing 5 results.

 

Piezīmes:
1) - samaksa par 1 lietu jau ir iekļauta maksā par programmas atbalstu. Papildus maksa tiek piemērota sākot ar 2. lietu. Maksa par programmas atbalstu ir jāapmaksā avansā par 12 mēnešiem.
2) - ar lietu tiek saprasta vienreizēja datu bāzes izmantošana (ietver aprēķinu un ar to saistītos pieprasījumus: VIN pieprasījumu, AudaOptima), kā arī vairākkārtēja atkārtota datu bāzes izmantošana 3 mēnešu laikā no lietas izveides datuma, ja netiek mainīts transportlīdzekļa ražotājs, modelis, modifikācija, lietas vai zaudējuma numurs un VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numurs)
3) - iekļauts maksā par programmas atbalstu, ietver visu lietotāju lietas.
4) - tiek piemērota katram lietotājam sākot ar otro līguma gadu

 Lietotāja/u aktivizācija tiek veikta tikai pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas. Priekšapmaksas rēķins tiks nosūtīts uz pieteikumā norādīto e-pastu 1 darba dienas laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

Norādītā maksa ietver programmas un tās datu bāzes lietošanas maksu un datubāzes atjaunošanas maksu. Citi programmas lietošanas maksā iekļautie pakalpojumi: AudaMobile, RepairTips (remonta ieteikumi), 3D grafika, B2B integrācija. Minētie nosacījumi ir spēkā nākamajiem 6 mēnešiem.

Papildus tiek piemērota lietotāja aktivizēšanas maksa - 300 EUR

Aktivizēšanas maksā ir iekļauta samaksa par viena lietotāja apmācībām.
Jebkuram citam lietotājam maksa par apmācībām sastāda 150 EUR

Šajā piedāvājumā ir iekļauta iespēja 1 mēnesi lietot programmu bez maksas, lai šajā laikā varētu apmācīt darbiniekus un integrēt programmu uzņēmuma biznesa procesos.

Maksa par pakalpojumu sniegšanas atjaunošanu (ja pakalpojumu sniegšana bijusi apturēta saistībā ar neapmaksātu rēķinu) - 20 EUR

VISAS CENAS NORĀDĪTAS BEZ PVN